Follow Us!

Image

W niedzielne popołudnie drużyna Żubrów udała się do Mechnic by tam zmierzyć się z miejscowym LZS'em. Osłabiona kilkoma brakami kadrowymi (brak Hołuba, Raduchowskiego, Krawczyka, Antosika), chciała jak najlepiej zaprezentować się z czołową drużyną klasy okręgowej. Mecz ku radości Żubrów, otworzył Paweł Doniec strzałem z rzutu wolnego w 28', jednak odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa i bardzo bolesna gdyż w 30' gola na 1:1 strzelił Zyla, w 31' na 2:1 Greinert a w 36' Kushnirenko. Należy dodać, że dwa z tych strzałów były petardami z dystansu około 25 metrów nie do obrony. Mechnice w pierwszej połowie pokazały Żubrom, dlaczego to właśnie one zajmują miejsce na początku tabeli z nie wielką stratą do podium.
Druga połowa to dalsza dominacja gospodarzy udokumentowana golami Przywary w 57' i ponownie Greinerta w 70'. Minutę później na 5:2 trafił Paweł Doniec. Mecz zakończył się niestety wynikiem 6:2 gdyż w ostatniej minucie doliczonego czasu bramkę trafił świetnie dysponowany tego dnia Denis Greinert. Wygrana gospodarzy w pełni zasłużona i należą im się za ten mecz gratulacje, natomiast u Żubrów porażka martwi jednak nie tak bardzo jak kontuzje Stadniczuka czy Sikory, który dopiero co wrócił (być może za szybko) po urazie kostki.

Skład Żubrów: Kownacki - Janczak K., Tokarski, Stadniczuk(46'), Fenik - Sikora(56'), Wsół, Wróbel, Palica, Doniec - Ciąglewicz
Rezerwowi: Nawrot(56'), Gołębiowski(46')

Skład Mechnic: Skowronek - Tudyka(57'), Kurpierz, Pruymula, Bąk - Kushnirenko, Gonsior, Zwoliński Dariusz - Zyla, Greinert, Kampa
Rezerwowi: Machnik, Przywara(57'), Zwoliński Damian, Zwoliński Krzysztof