Manita – czyli 5 porażek z rzędu

Image

Mecze Olimpia Lewin Brzeski kontra Żubry zawsze obfitowały w walkę i wyniki przemawiały na korzyść Żubrów, choć nasze zwycięstwa nigdy nie były zbyt okazałe to udawało się naszym piłkarzom zawsze wyrwać 3 punkty, w tym spotkaniu niestety ulegliśmy 3:0, mimo iż sytuacji do zdobycia bramki było wiele. Na domiar złego porażka zbiegła się z kontuzją Mariusza Raszewskiego czyli dowódcy naszej środkowej linii, który przed meczem zgłosił kontuzję pleców (do jego powrotu z Piotrówką przegraliśmy wszystkie 5 spotkań), ponadto tracimy na 3 spotkania S. Rolnika, który doznał kontuzji pachwiny.

Żubry – Victoria Chróścice 0:1 tak zakończyło się spotkanie z v-ce liderem opolskiej klasy okręgowej w gr 1. Pierwszą bramkę tracimy po kontrze rywala, choć chwilę wcześniej mogliśmy wyjść na prowadzenie, gdyż 100% sytuację zmarnował G. Zioła, niewykorzystana sytuacja się zemściła a jak się później okazało była to kluczowa bramka dla Victorii. W ostatnich minutach meczu dostajemy od losu prezent, gdyż zawodnik Chróścickiej drużyny zagrywa w polu karnym piłkę ręka, niestety lepszy od Dońca okazuje się bramkarz rywali i nie uzyskujemy zasłużonego remisu.

Żubry - TOR Dobrzeń Wielki 1:3, kolejna z porażek tym razem z liderem naszych rozgrywek i zasłużone zwycięstwo piłkarzy z Dobrzenia. Mecz rozgrywany w ramach 17 kolejki, która została przeniesiona z powodu opadów śniegu i siarczystego mrozu w marcu. Jedyny pozytywny akcent tego meczu to gol Kamila Hołuba, który zdobył dla naszej drużyny jedyną bramkę w tym spotkaniu z rzutu karnego.

Mechnice - Żubry 3:1, mecz do zapomnienia, obie drużyny nie zaprezentowały dobrej piłki, jednak z tego pojedynku bądź co bądź słabego lepiej wyszli gospodarze. Trafiamy honorowo dwukrotnie raz  K. Hołub na 3:1, na 3:2 P. Doniec niestety jego bramka nie zostaje uznana. Obie drużyny w tym meczu walczyły o 4 miejsce w tabeli, gdyż pierwsza trójka była nie do dogonienia.

Żubry - Viking Rodło Opole 1:2, ostatnia z porażek w tym sezonie i chyba najbardziej bolesna, gramy w tym spotkaniu bez Hołuba pauzującego za kartki, kontuzjowanych Raszewskiego i Rolnika, mimo to trafiamy w 22' a konkretnie Doniec a do czasu trafienia bramki przez rywali marnujemy chyba z 7 doskonałych wręcz 100 % sytuacji. Piłkarskie porzekadło się sprawdza i przegrywamy praktycznie wygrane spotkanie, rywale dzięki temu są coraz bliżej upragnionego utrzymania.

Przez te przegrane 5 kolejek nasz zespół borykał się z wieloma problemami kadrowymi, mimo tego walczyliśmy do końca i z zaangażowaniem za co chwała naszym piłkarzom, za wytrwałość i poświęcenie na boisku.

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 10
N, 14. Paź. 2018 15:00
MKS Wołczyn
MKS
3:4 LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Poprzednia kolejka

Kolejka 10
13. Paź. 2018
Kolonowskie  1  -  1  Rodło
Lewin Brzeski  2  -  3  LZS
Łubniany  1  -  3  Mechnice
Niemodlin  3  -  1  Gronowice
Jełowa  2  -  2  Chrzastowice
Byczyna  2  -  5  Rudniki
KSK  2  -  0  Kotórz
14. Paź. 2018
MKS  3  -  4  LZS ZUBRY

Tabela Sezon 2018/2019

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 11
Datum So, 20. Paź. 2018 Beginn 14:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- Sokół Niemodlin
Niemodlin

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet